SVATEBNÍ FOCENÍ
Preferuji vždy osobní setkání-předsvatební schůzku při které probereme celý Váš svatební den a já budu mít tak jasnou představu o tom, jak bude probíhat. Záleží na Vás, zda chcete zachytit celý den od svatebních příprav až po první tanec nebo jen část dne. Můžete si tak vybrat z různých svatebních balíčků:


Svatební den celý:


zahrnuje přípravy nevěsty a ženicha, obřad, společné skupinové focení po obřadu, samotné focení nevěsty a ženicha, svatební hostina (výzdoba a oběd), krájení dortu, první tanec nevěsty a ženicha, podvečerní focení při západu slunce (dle počasí). Fotím vše celý den-např.zatahování, hod kyticí, podvazkem, podvečerní zábava a hry apod....
Cena je 16000,- Kč za cca 250-350 upravených fotografií předané na DVD.


Svatební den část- varianta 1:


zahrnuje obřad, společné skupinové focení po obřadu, samotné focení nevěsty a ženicha, svatební hostina (výzdoba a oběd), krájení dortu, první tanec nevěsty a ženicha.
Cena je 12000,- Kč za cca 200-250 upravených fotografií předané na DVD.


Svatební den část- varianta 2:


zahrnuje obřad, společné skupinové focení po obřadu, samotné focení nevěsty a ženicha, svatební hostina (výzdoba a oběd), krájení dortu. Cena je 9000,- Kč za cca 150-200 upravených fotografií předané na DVD.


Svatební den část- varianta 3:


zahrnuje obřad, společné skupinové focení po obřadu, samotné focení nevěsty a ženicha. Cena je 7000,- Kč za cca 100-150 upravených fotografií předané na DVD.


Po domluvě lze volit i jiné varianty svatebního dne.


Za každý ujetý kilometr si účtuji 7,- Kč